FRONIUS IG TL 3.6 Trafosuz

 

 

 

 

 

 

 

Inverterler:      Tüm geleneksel solar panellerle çalışabilen çok fonksiyonlu,şebeke bağlantılı inverterlerimizi biliyor musunuz? Bu inverterler verimli, güvenilir ve yüksek performanslıdır ve her FV sistemin kaçınılmaz olarak kalbini oluşturur. Örneğin, benzersiz bağlantı konsepti gibi çok sayıda yenilikçi konseptimiz sayesinde kurulum işlemleriniz önemli ölçüde kolaylaşıyor.

Trafolu inverterler:  Fronius IG Plus inverter jenerasyonu, kendini kanıtlamış Fronius IG ailesinin geliştirdiği yeni bir üründür. 2.5 ila 12 kW arasındaki güç sınıfları,düşünülebilecek her türlü sistem büyüklüğüne uygundur. Fronius IG Plus serisi %95.9 ‘luk yüksek  verim ile trafolu inverterlerde en yüksek değerlerden birine sahiptir.

Trafosuz inverterler: Froniu IG TL, trafosuz inverter konseptinin tüm avantajları ile Fronius’un yüksek düzeyde yenilikçilik ve kalite ideallerini bir araya getiriyor. Müstakil evlerden tarımsal veya ticari işletmelere kadar tüm sistem büyüklükleri için. Standart sistem denetimi onu geleceğe yönelik verimli bir trafosuz inverter yapar.

Merkezi inverter: Fronius CL, verimli güç elektroniği ile 15 adede kadar özdeş güç ünitesinden oluşan benzersiz modüler sistem yapısını Fronius MIX(TM) konseptinde bir araya getiriyor. Bu avantajlar Fronius CL’yi yüzlerce kilowatt’lık FV sistemleri için mükemmel bir merkezi inverter haline getiriyor. Diğer avantajları ise modül yöneticisinin tam MPP izlemesi, otomatik trafo değiştirme ve çok daha fazlası.

DATCOM: Sistem verilerinin toplanması, işlenmesi ve kaydedilmesi için çözümün adı Fronius DATCOM. Son derece kullanıcı dostu. Donanım bileşenleri çabuk ve kolay bir şekilde kurulabilmekte olup yazılımının kullanımı oldukça basittir. Modüler yapısı sayesinde Fronius DATCOM her zaman genişletilebilir; temel donanıma uygun denetim çözümlerinden tutun da eksiksiz sistem kontrolüne kadar. Çünkü ancak eksiksiz bir sistem denetimi, her FV sisteminin pürüzsüz bir şekilde çalışmasını garanti eder.

Top of Page